Tekirdağ ’ın Çerkezköy İlçesi CHP İlçe Başkanı Birol Öztürk, "CHP olarak 1 Kasım seçimlerinde yerimizde saydık." /> Tekirdağ ’ın Çerkezköy İlçesi CHP İlçe Başkanı Birol Öztürk, "CHP olarak 1 Kasım seçimlerinde yerimizde saydık." /> Tekirdağ ’ın Çerkezköy İlçesi CHP İlçe Başkanı Birol Öztürk, "CHP olarak 1 Kasım seçimlerinde yerimizde saydık." />

CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Öztürk: "Yerimizde Saydık"

Tekirdağ ’ın Çerkezköy İlçesi CHP İlçe Başkanı Birol Öztürk, "CHP olarak 1 Kasım seçimlerinde yerimizde saydık.

CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Öztürk:
Bu içerik 429 kez okundu.
Tekirdağ ’ın Çerkezköy İlçesi CHP İlçe Başkanı Birol Öztürk, "CHP olarak 1 Kasım seçimlerinde yerimizde saydık. Bu seçimde AK Parti ’yi tebrik ediyorum" dedi.
CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Birol Öztürk, düzenlediği basın toplantısıyla 1 Kasım seçimlerini değerlendirdi. CHP olarak Çerkezköy ’de 500 oy artırdıklarını belirten Öztürk, "Bundan önceki seçime göre aynı sayılır. 7 Haziran seçimlerinde CHP olarak Çerkezköy ’de 23 bin 500 oy aldık. 1 Kasım seçimlerinde de 24 bin oy aldık. CHP olarak biz sadece yerimizde saydık. Bu seçimde AK Parti ’yi tebrik ediyorum" ifadelerini kaydetti.
Haziran seçimlerinden bu yana Çerkezköy ’e 3 bin 500 kişinin göç etiğini belirten Öztürk, "Çerkezköy ’de CHP olarak kayıp oyumuz yok. Sadece oylarımızı çoğaltamadık. CHP seçmeni olduğu yerde kaldı. Bir yere gitmedi. CHP ’nin projelerini gerçekleştirmek için 7 Haziran seçimlerinde ’Nereden bulacaklar kaynak yok ’ diyen AK Parti bu seçimde CHP ’nin projelerini kopya ederek kendi projesi gibi anlatarak oy topladı. Şu an Türkiye ’de ciddi anlamda ekonomik bir sıkıntı var. Temennimiz bu sorunların çözümlenmesidir" diye konuştu., CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Öztürk: "Yerimizde Saydık" www.trakyahaber.net farkıyla sizlerle.
CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Öztürk: "Yerimizde Saydık"
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu