PTT Şubesine Gelen Yılbaşı Bileti Hayrete Düşürdü

Tekirdağ ’ın Malkara ilçesi PTT Merkez Müdürlüğü ’ne gelen yılbaşı biletlerinden birinin 7 hanesinde de 1 rakamları çıktı.

PTT Şubesine Gelen Yılbaşı Bileti Hayrete Düşürdü
Bu içerik 275 kez okundu.
Tekirdağ ’ın Malkara ilçesi PTT Merkez Müdürlüğü ’ne gelen yılbaşı biletlerinden birinin 7 hanesinde de 1 rakamları çıktı. Bileti görünce şaşkınlığını gizleyemeyen PTT çalışanları, bileti satın aldı.
Milli Piyango Biletleri tarihinde ender rastlanır bir durum yaşandı. Malkara ilçesi PTT şubesine satışa sunulmak üzere getirilen yılbaşı biletlerinden birinde “1111111” rakamları görüldü. Bileti gören PTT çalışanları ve vatandaşlar şaşkına döndü. Görenlerin ilgisini çeken Milli Piyango yılbaşı bileti, PTT personeli tarafından hatıra amaçlı satın alındı.
“BİLET, PTT PANOSUNDA SERGİLENECEK”
PTT Malkara Merkez Müdür Vekili Nedim Suna, “Ne tesadüf ki; Yılbaşı biletindeki 7 hanenin tümünde 1 rakamı var ve çeyrek bilete denk gelmiş. Satılmak üzere şubemize getirilen bu bileti, personelimiz olarak hatıra amaçlı satın aldık.
Bu biletten küçük de olsa ikramiye çıksa bile almayacağız. Bilet çerçeve yapılıp PTT panosunda sergilenecektir. Bu hadise bizim için bir anı olacaktır” dedi., PTT Şubesine Gelen Yılbaşı Bileti Hayrete Düşürdü www.trakyahaber.net farkıyla sizlerle.
haber ptt haberi tekirdağmalkara  haberleri tekirdağmalkara  haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
betsmove destek sitesiarzbeten iyi bahis siteleri7li slot oyunlarıpiabet güvenli girişholiganbetoslobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
26793