Dr. Başa, Teski Ergene Şube Müdürlüğü’nü Ziyaret Etti

Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Genel Müdürü Dr. Şafak Başa, TESKİ Ergene Şube Müdürlüğü ’nde denetimde bulundu.

Dr. Başa, Teski Ergene Şube Müdürlüğü’nü Ziyaret Etti
Bu içerik 425 kez okundu.
Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Genel Müdürü Dr. Şafak Başa, TESKİ Ergene Şube Müdürlüğü ’nde denetimde bulundu. Şube personeli ile de tek tek görüşerek, iş durumu hakkında bilgi aldı ve istekleri olup olmadığı konusunda taleplerini dinledi.
TESKİ Ergene Şube Müdürlüğü ’nde Sağlık Mahallesi Muhtarı Sayın Turgut Şentürk ile de görüşen Genel Müdür Başa, yapılacak çalışmalar hakkında Mahalle Muhtarını bilgilendirdi ve görüşlerini dinledi.
Genel Müdür Dr. Başa, satın alınması yapılan, devreye alınan ilçe müdürlüğü ve su depolarında bulunan jeneratörleri inceledi. Bu sayede elektrik kesintisi durumlarında TESKİ hizmet noktaları hizmet vermeye devam edeceğini Belirten Dr. Başa, vatandaşların yapmak istedikleri işlemleri beklemeksizin yaptırabileceğini ifade etti. Başa, mu kuyuları ve su depolarındaki mekanik aksamlar elektrik enerjisi ile çalıştığından dolayı elektrik kesintisi durumlarında su kesinti yaşanması da en aza indirgenmiş olacağı söylendi., Dr. Başa, Teski Ergene Şube Müdürlüğü ’nü Ziyaret Etti www.trakyahaber.net farkıyla sizlerle.
dr. başa tekirdağ haber tekirdağ haberleri 59 haber çorlu haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
26793