Beyaz Ay Derneği Yeni Yönetimini Tanıttı

Türkiye Beyaz Ay Derneği Tekirdağ Şubesi ’nin Olağan Genel Kurulu toplantısı sonunda, Adnan Şahin tekrar başkan seçildi.

Beyaz Ay Derneği Yeni Yönetimini Tanıttı
Bu içerik 392 kez okundu.
Türkiye Beyaz Ay Derneği Tekirdağ Şubesi ’nin Olağan Genel Kurulu toplantısı sonunda, Adnan Şahin tekrar başkan seçildi.
Merkezi Çerkeyköy ilçesinde bulunan Türkiye Beyaz Ay Derneği Tekirdağ Şubesi ’nin genel kurul toplantısı tek adayla gerçekleşti. Mevcut Başkan Adnan Şahin başkanlığında hazırlanan tek listeyle yapılan seçim sonunda üyelerin yeniden başkanlığa seçtiği Adnan Şahin, yeni dönemde çok daha iyi çalışmalara imza atacaklarını söyledi.
Türkiye Beyaz Ay Derneği Tekirdağ Şube Başkanı Adnan Şahin, yeni yönetimiyle birlikte bir basın toplantısı düzenledi. Yeni dönemde çok farklı çalışmalara imza atacaklarını söyleyen Şahin, yönetimini de basın mensuplarına tanıttı. Şahin, “Türkiye Beyaz Ay Derneği Tekirdağ Şubesi olarak önceki gün güzel bir ortamda genel kurulumuzu gerçekleştirdik. Bu dönem oluşturduğumuz yeni yönetim kurulumuzla birlikte çok daha iyi hizmet yapmak için çalışacağız. Yönetim kurulumuzda görev alan arkadaşlarımızın her biri ayrı bir değerde olan insanlardır. Derneğimizin daha iyi yerlere gelmesi için çalışmalarımıza ivme kazandıracak arkadaşlarımızdır. Onlarla çalışmaktan büyük bir keyif duyacağım gibi birlik ve beraberlik içinde ekip ruhuyla çalışarak iyi çalışmalara imza atacağız. Bizlerin çalışmalarına her zaman katkı ve destek veren Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Tekirdağ Valimiz Enver Salihoğlu, Türkiye Beyaz Ay Derneği Genel Başkanı Lokman Ayva ’ya, Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay başta olmak üzere sivil toplum kuruluşlarımıza, tüm katkı ve destek veren her kese çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca her zaman bizleri destekleyen basınımıza da çok teşekkür ediyorum” dedi.
Başkan Şahin konuşmasının ardından Yönetim Kurulu üyelerini ve görevlerini açıkladı. Beyaz Ay Derneği ’nin Yönetim Kurulu asil üyeliklerine, Nuh Kemal Aydoğan, (Başkan Yardımcısı), Nuran Yeşil (Başkan Yardımcısı), Abdullah Şakrak (Sayman), Melek Yeşil Sarıtaş (Genel Sekreter) ve Ercan Bulduk ile Hayrettin Şakrak getirildi.
Yönetim Kurulu Yedek üyeliklerine de, İlhan Baran,Kemal Yaraşır,Yunus Erçin, Emrah Yıldırım, Sezer Şahin,Ferhat Coşkun ve Salih Şakrak seçildi. Denetim Kurulu asil üyeliklerine ise, Salih Bulduk, Sezgin Şahin, Arzu Özkan. Denetim Kurulu yedek üyeliklerine, Seviye Çavuş, Engin Erhan ve Celal İnce seçildiler.
“İYİ PROJELERE İMZA ATACAĞIZ”
Daha sonra Türkiye Beyaz Ay Derneği Tekirdağ Şube Başkan Yardımcısı Nuh Kemal Aydağan açıklamalarda bulundu. Aydoğan, “Adnan Şahin başkanımızla birlikte çalışacağımızdan memnuniyet duyduğumu ifade etmek istiyorum. Kendileri bu güne kadar güzel çalışmalara imza attılar. Yönetimde görev almaktan da onur duyuyorum. Başkanımız ile birlikte yönetim olarak daha iyi projelere imza atacağız. Sayın Cumhurbaşkanımızın da destek verdiği ‘Aşmak için engelleri projemiz ’ bu yıl daha geniş kapsamlı şekilde gerçekleştireceğiz” diye konuştu.
Yapılan kongrede Başkan Yardımcılığına getirilen Nuran Yeşil de, “Türkiye Beyaz Ay Derneği Tekirdağ şubemizin çalışmalarını yakinen takip ediyor ve takdirle karşılıyorum. Bu dönem bende bu oluşumun içinde yer aldım. Beyza Ay derneğinin en güzel projesi engelleri aşmak için projesidir. Bu projede engelli engelsiz tüm çocukların bir arada spor yapmaları çok anlamlı ve çok iyi bir proje. Bundan böylede yönetim kurulu olarak başkanımızla birlikte çok daha farklı ve güzel projelere imza atacağız” ifadelerini kullandı.
Konuşmaların ardından Yönetim Kurulu Asil Üyeleri Başkan Adnan Şahin ’le birlikte fotoğraf çektirdi., Beyaz Ay Derneği Yeni Yönetimini Tanıttı www.trakyahaber.net farkıyla sizlerle.
haber haberler haberleri haberi türkiye beyazay derneği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
26793