İl Özel İdaresi Personeline İş Sağlığı Ve İş Güvenliği Eğitimi Sertifikası

Kırklareli İl Özel İdaresi ’nde “6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu” gereğince, İş Sağlığı ve İş Güvenliği Eğitimi sertifika töreni yapıldı.

İl Özel İdaresi Personeline İş Sağlığı Ve İş Güvenliği Eğitimi Sertifikası
Bu içerik 358 kez okundu.
Kırklareli İl Özel İdaresi ’nde “6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu” gereğince, İş Sağlığı ve İş Güvenliği Eğitimi sertifika töreni yapıldı.
İl Özel İdaresi Meclis toplantı salonunda gerçekleştirilen törene, Genel Sekreter Ziya Eser, Genel Sekreter Yardımcısı Erol Akyüz ve İstanbul Yol İş Sendikası 2 No ’lu Şube Başkanı Güvenç Aygün, birim müdürleri ile kurum personeli katıldı.
Törende konuşan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ziya Eser, ‘İş Sağlığı ve İş Güvenliği, işyerlerinde işin yürütülmesi ile ilgili olarak oluşan tehlikelerden, sağlığa zarar verebilecek şartlardan korunmak ve daha sağlıklı ve güvenli bir iş ortamı meydana getirmek için hem çalışanların hem de idaremizin güvenliğinin korunmasını esas almaktadır. İşverenin, İşyerinde çalışan işçilerin sağlığını ve iş güvenliğini sağlaması, bir başka ifadeyle, işyerinde doğabilecek, iş kazası ve meslek hastalıkları gibi her türlü riske karşı gerekli tedbirleri alması gerekmektedir. Bu husustaki şartları ve bu hedefleri yerine getirmeye yardımcı olabilecek araç-gereçlerin eksiksiz bulundurulması, işçilerin de, öngörülen tedbirlerle ilgi olarak gerekli usul ve şartlara uymaları gerekmektedir” dedi.
İl Özel İdaresi ’ndeki birlik ve beraberliğin, özveri ve gayretli çalışmaların kendisini çok mutluğu ettiğini vurgulayan Eser, 2016 yılında da bu özverili çalışmaların devam etmesini diledi. Eser, “2015 yılını da geride bırakırken, içimizdeki umudun, beklentilerin, coşku ve heyecanla 2016 yılında da en iyi şekilde geçmesini, ülkemize ve tüm dünyaya iyilikler, güzellikler ve barış getirmesini temenni eder, tüm çalışanlarımızın aileleriyle birlikte yeni yılını en içten duygularımla kutlayarak, sağlık ve mutluluklar diler, sevgi ve saygılarımı sunarım” diye konuştu.
İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Erol Akyüz ve İstanbul Yol İş Sendikası 2 No ’lu Şube Başkanı Güvenç Aygün de, İş Sağlığı ve İş Güvenliği konusunda gerekli açıklamalarda bulunarak, iyi dileklerle tüm personelimizin yeni yılını kutladı.
Konuşmaların ardından, Kırklareli İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ziya Eser, Genel Sekreter Yardımcısı Erol Akyüz ve İstanbul Yol İş Sendikası 2 No ’lu Şube Başkanı Güvenç Aygün tarafından. İş Sağlığı ve İş Güvenliği Eğitimi sertifikalarını personele dağıttı., İl Özel İdaresi Personeline İş Sağlığı Ve İş Güvenliği Eğitimi Sertifikası www.trakyahaber.net farkıyla sizlerle.
iş kanunu son hali iş güvenliği yasası 2015 6645 sayılı kanun 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu 2015 son hali iş güvenliği yasası ne getiriyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
betsmove destek sitesiarzbeten iyi bahis siteleri7li slot oyunlarıpiabet güvenli girişholiganbetoslobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
26793