Belediye Karlı Yollar Tuzlama Çalışmaları Yapıyor

Edirne ’de saat 03. 00 ’da tuzlama çalışmalarına başlayan Edirne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kar yağışı ve buzlanmadan dolayı yaşanabilecek tüm olumsuzlukları en aza indirebilmek ve ana yollar ile minibüs güzergahlarını trafiğe açık tutabilmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Belediye Karlı Yollar Tuzlama Çalışmaları Yapıyor
Bu içerik 388 kez okundu.
Edirne ’de saat 03.00 ’da tuzlama çalışmalarına başlayan Edirne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kar yağışı ve buzlanmadan dolayı yaşanabilecek tüm olumsuzlukları en aza indirebilmek ve ana yollar ile minibüs güzergahlarını trafiğe açık tutabilmek için çalışmalarını sürdürüyor.
Edirne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ’ne bağlı 4 ayrı ekip, 5 tuz serim makinesi, 5 kepçe ve 2 greyder ile sabah saatlerinde başladıkları çalışmalara devam ediyor. Ekiplerin çalışmalarını gece boyunca sürdüreceklerini ifade eden Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Sabah saatlerinden itibaren yoğun bir kar yağışının etkisi altına giren Edirne ’de, ana yolları ve minibüs güzergahlarını açık tutabilmek adına Edirne Belediyesi ’ne ait 4 ayrı ekip çalışmalarına hız kesmeden çalışıyor. Sabah saatlerinden itibaren tuzlama çalışmalarına başlayan ekiplerimiz, 17.00 itibariyle kar yağışının artması ve kar kalınlığının artmasıyla birlikte tuzlama çalışmalarına son verdi. Ekiplerimiz ana yolları ve minibüs güzergahlarını önce greyderler yardımıyla açarak, tuzlama çalışmalarına yol açıldıktan sonra devam ediyor” dedi.
Gürkan, greyderlerin dar sokaklara giremediğini hatırlatarak, “Ana yol ve minibüs güzergahlarını trafiğe açık tutabilmek için çalışmalarımız gece boyunca devam edecek” diye konuştu.
Başkan, Gürkan ayrıca, vatandaşların talep ve şikayetlerini Edirne Belediyesi ’nin Alo 153 iletişim hattından bildirebileceklerini hatırlattı., Belediye Karlı Yollar Tuzlama Çalışmaları Yapıyor www.trakyahaber.net farkıyla sizlerle.
haberler haber kar haberi belediye başkani
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
betsmove destek sitesiarzbeten iyi bahis siteleri7li slot oyunlarıpiabet güvenli girişholiganbetoslobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
26793