Teski Genel Müdürü Dr. Başa Çorlu İlçesinde İncelemelerde Bulundu

Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Genel Müdürü Dr. Şafak Başa, Çorlu ilçesinde yapmış olduğu incelemeler kapsamında TESKİ Genel Müdür Yardımcısı A.

Teski Genel Müdürü Dr. Başa Çorlu İlçesinde İncelemelerde Bulundu
Bu içerik 319 kez okundu.
Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Genel Müdürü Dr. Şafak Başa, Çorlu ilçesinde yapmış olduğu incelemeler kapsamında TESKİ Genel Müdür Yardımcısı A.Soner Ergin ile birlikte Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç ’ı makamında ziyaret etti.
Ziyarette konuşan Genel Müdür Şafak Başa, TESKİ ’nin Çorlu ilçesinde yapacağı yatırımları anlattı ve Kaymakam Kılıç ’tan çalışmalar esnasında meydana gelebilecek trafik sorunları konusunda destek beklediğini belirtti.
TESKİ Genel Müdürü Dr. Başa, Çorlu Kaymakamını ziyaretinin ardından TESKİ Çorlu Şube Müdürlüğü ’nü ziyaret etti. Personelle de görüşen Genel Müdür Başa, Çorlu Şube Müdürü Selçuk Küçüker ’den TESKİ ’nin Çorlu ilçesinde yürüttüğü çalışmalar, personel durumu, iş yoğunluğu, yeni yapılacak projeler gibi konular hakkında brifing aldı ve TESKİ ’nin verdiği hizmetlerde vatandaşın asla mağdur edilmemesi için dikkat edilmesi gereken konularda gerekli talimatları verdi., Teski Genel Müdürü Dr. Başa Çorlu İlçesinde İncelemelerde Bulundu www.trakyahaber.net farkıyla sizlerle.
teski tekirdağ tekirdağ su tekirdağ su ve kanalizasyon tekirdağ büyükşehir belediye başkanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
26793