Aşk Terapisi İsimli Oyun Malkaralıları Mest Etti

TEKİRDAĞ (İHA) –İstanbul Jest Tiyatrosu oyuncularının rol aldığı Aşk Terapisi isimli tiyatro oyunu Tekirdağ ’ın Malkara ilçesinde sahnelendi.

Aşk Terapisi İsimli Oyun Malkaralıları Mest Etti
Bu içerik 345 kez okundu.
TEKİRDAĞ (İHA) –İstanbul Jest Tiyatrosu oyuncularının rol aldığı Aşk Terapisi isimli tiyatro oyunu Tekirdağ ’ın Malkara ilçesinde sahnelendi.
Malkara Belde Kent Hiz. San. ve Tic. A. Ş. ile Malkara Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ’nün organize ettiği Aşk Terapisi isimli tiyatro oyunu Malkara Kültür Sarayı ’nda sahnelendi. İstanbul Jest Tiyatrosu oyuncuları tarafından sahnelenen Aşk Terapisi isimli tiyatro oyununa, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ile eşi Seda Yurdakul, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Hülya Ertan, Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Nazif Balcı, Bahaettin Cömert, Celal Yılmaz ile İsmail Akkaya, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Hülya ve Macit Koper ’in kaleme aldığı, Somer Karvan ’ın yönetmenliğini yaptığı iki perdeden oluşan ve ünlü tiyatrocular Janset, Suzan Aksoy, Yusuf Atala, Somer Karvan ve Fulden Akyürek ’in oyuncu kadrosunda yer aldığı Aşk Terapisi isimli tiyatro oyunu, sıradan bir terapist olan Sorgun ’un günün birinde ilkokul aşkıyla ilginç şekilde karşılaşmasıyla başlıyor. Olayların bu karşılaşmadan sonra akıl almaz halde gelişmesiyle oyun daha da komik bir hal alıyor. Oğlunu evlendirmek isteyen meraklı annesi, muayenehaneye gelen garip tipler ve kendi bilinçaltıyla başa çıkmaya çalışan Sorgun ’un ilkokul aşkı olan Arzu ile karşılaştıktan sonra başına gelen komik olayları anlatan oyunun finalini seyirci belirledi.
Final bölümünde Somer Karvan, izleyicilere oyunun mutlu son ile mi yoksa mutsuz son ile mi bitmesi gerektiğini sorunca Malkaralı tiyatro severler, tercihlerini mutlu sondan yana kullandılar. Böylece Aşk Terapisi, Sorgun ’un Arzu ’ya evlenme teklif etmesi ve “evet” cevabını almasıyla son buldu.
Tiyatro oyununun sonunda ünlü oyuncuları başarılı performansları nedeniyle tek tek tebrik eden Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, “Bu akşam bizlere bu güzel tiyatro oyununu izlettiren ve bizlere bu güzel geceyi yaşatan değerli sanatçılarımıza çok teşekkür ediyorum. Aşk Terapisi ’ni salonu tıklım tıklım dolduran hemşerilerim gibi ben de büyük bir keyifle izledim. Ayrıca sizleri Malkara ’da ağırlamaktan ve görmekten dolayı büyük bir mutluluk duyduk. Hepinizi o güzel performanslarınızdan dolayı can-ı gönülden tebrik ediyorum. Umarım başka tiyatro gecelerinde siz değerli sanatçılarımızla yine Malkara ’da buluşuruz” diyerek çiçeğini günün anısına Suzan Aksoy ’a takdim etti.
Ünlü tiyatro oyuncuları, Malkaralı tiyatro severler ile hatıra olarak selfie çekilip, oyunla ilgili tüm düşüncelerini sosyal medyada “askterapisi” etiketi adı altında kendileri ile paylaşmalarını istediler. Janset Paçal, sosyal paylaşım ağlarında kendisinin resmi hesabından “Malkara ’da seyirci de selfie de şahane, gerisi bahane. Teşekkür ederiz” diyerek çekilen fotoğrafı takipçileriyle paylaştı.
Salonu tıklım tıklım dolduran Malkaralı tiyatro severler de Aşk Terapisi ’ni büyük bir beğeni ile izlediklerini belirterek, ünlü oyuncuları görmelerini sağladığı ve böylesine kaliteli tiyatro oyunlarını izleme imkânı sunduğu için Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ’a memnuniyetlerini ifade etti., Aşk Terapisi İsimli Oyun Malkaralıları Mest Etti www.trakyahaber.net farkıyla sizlerle.
dünya moda bilim teknoloji magazin sinema
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
26793