Başkan Ulaş Yurdakul’dan Mahalle Ziyaretleri

Tekirdağ Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, İshakça, Karaiğdemir ve Evrenbey mahallelerini ziyaret etti. Ziyaretlerde Cumhuriyet Halk Partisi Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, Belediye Başkan Yardımcıları Bahaettin Cömert ve Celal Yılmaz da yer aldı.

Başkan Ulaş Yurdakul’dan Mahalle Ziyaretleri
Bu içerik 404 kez okundu.
Tekirdağ Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, İshakça, Karaiğdemir ve Evrenbey mahallelerini ziyaret etti.
Ziyaretlerde Cumhuriyet Halk Partisi Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, Belediye Başkan Yardımcıları Bahaettin Cömert ve Celal Yılmaz da yer aldı.
İshakça, Karaiğdemir ve Evrenbey mahallelerinde kahvehaneleri ziyaret eden Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, mahallelerdeki problemleri, vatandaşların sorunlarını, sıkıntılarını ve isteklerini dinleyip sık sık notlar alarak sorunların çözüme kavuşması için çalışacaklarını ve çözüm üretildikten sonra da sorunların en kısa zamanda giderileceğini belirtti. Malkara Belediyesi ’nin çalışmaları ve 2016 yatırım projelerini de tek tek mahalle sakinleriyle paylaşan Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ’ın da selamlarını vatandaşlara iletti.
Mahalle sakinleri, özellikle Evrenbey-Karaiğdemir ve İshakça güzergahında yapılan sathi kaplama çalışmaları, diğer belediye hizmetleri ve gerçekleştirilen ziyaretler için memnuniyetlerini belirtip, Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ’a, Cumhuriyet Halk Partisi Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan ’a, Belediye Başkan Yardımcıları Bahaettin Cömert ile Celal Yılmaz ’a ve kendileri aracılığıyla da Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ’a teşekkürlerini iletti., Başkan Ulaş Yurdakul ’dan Mahalle Ziyaretleri www.trakyahaber.net farkıyla sizlerle.
komutanı maıkeyev kuvvetleri kara kazakistan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
betsmove destek sitesiarzbeten iyi bahis siteleri7li slot oyunlarıpiabet güvenli girişholiganbetoslobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
26793