Trakya Kapılarını Turizme Açıyor

Trakya Kalkınma Ajansı “Trakya ’ya Hoşgeldiniz” başlığı altında bir belgesel film hazırladığı, filmin tanıtım kokteylinin, 21 Ocak 2016 Pazartesi günü saat 14.

Trakya Kapılarını Turizme Açıyor
Bu içerik 346 kez okundu.
Trakya Kalkınma Ajansı “Trakya ’ya Hoşgeldiniz” başlığı altında bir belgesel film hazırladığı, filmin tanıtım kokteylinin, 21 Ocak 2016 Pazartesi günü saat 14.30 ’da Tekirdağ ’ın Çorlu ilçesinde yapılacağı bildirildi.
Trakya Bölgesi ’nin tarihi, doğal, kültürel değerlerini ve güzelliklerini odak alan çalışmada turizm potansiyelini arttıracak tüm değerler konu alındı. Trakya ’da uğranmadık yer bırakmadan yemek kültürüne kadar farklı birçok özelliğe temas eden filmin dış çekimleri 2 hafta zaman aldı. Belgesel filminin oyuncu kadrosu yerel halktan oluşurken, gündelik hayatın güzellikleri de gözler önüne serildi. Filmde işlenen temalar için özel kurgu uygulanmazken, filmde yer alan kareler spontane ekrana yansıtıldığı belirtildi.
Özgün Belgesel Film çalışmasının ana hedefi, turizmi geliştirerek, yerli ve yabancı turisti bölgeye çekmek olduğu bildirildi. Trakya Bölgesi ’nin tarıma dayalı gelir kaynakları dışında alternatif sektörleri harekete geçirerek halkın gelirlerinin arttırılması ve bölgede eşitsizliklerin azalması da çalışmanın farklı amaçlarından olduğu ifade edildi.
Bölgeye yarar getirecek birçok potansiyeli içinde barındıran belgesel filmin tanıtım kokteylinin, 21 Ocak 2016 tarihinde saat 14.30 ’da Çorlu Hilton Otel ’de gerçekleşeceği açıklandı.
Sivil Toplum Kuruluşlarının, bölge paydaşlarının, yararlanıcılarının ve filmde yer alan bölge halkının, basın kuruluş ve temsilcilerinin ağırlanacağı resepsiyona katılım için kayıt yaptırılması gerektiği kaydedildi., Trakya Kapılarını Turizme Açıyor www.trakyahaber.net farkıyla sizlerle.
trakya haberler haber dogu marmara dan turizm atagi 2498144 dünya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
betsmove destek sitesiarzbeten iyi bahis siteleri7li slot oyunlarıpiabet güvenli girişholiganbetoslobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
26793