Belediye Çalışanının Organları 8 Kişiye Hayat Verdi

Edirne Belediyesi ’nde çalışan bir kişinin organları 8 kişiye hayat verdi. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Edirne Belediye Başkanlığı ’nda görevli teknisyen Hüsnü Kırcı, geçtiğimiz gün beyin kanaması sebebiyle Tıp Fakültesi Hastanesi ’ne kaldırılmıştı.

Belediye Çalışanının Organları 8 Kişiye Hayat Verdi
Bu içerik 447 kez okundu.
Edirne Belediyesi ’nde çalışan bir kişinin organları 8 kişiye hayat verdi.
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Edirne Belediye Başkanlığı ’nda görevli teknisyen Hüsnü Kırcı, geçtiğimiz gün beyin kanaması sebebiyle Tıp Fakültesi Hastanesi ’ne kaldırılmıştı. Daha sonra, rahatsızlığının ikinci gününde Edirne ’deki özel bir hastanede yoğun bakıma alındı. Çalışanımız Hüsnü Kırcı ’nın büyük bir alanda kanaması olduğundan dolayı, ikinci gün gerekli tüm müdahalelere rağmen, beyin ölümü gerçekleşti. Bu aşamada ailesi organ bağışını kabul ederek, çalışanımızın organları bağışladı" dedi.
Gürkan, Sağlık Bakanlığı ekiplerince gerekli müdahalelerin ardından, Kırcı ’nın organlarının 8 kişiye hayat verdiğini belirterek, "Çalışanımızın ailesini bu yapmış oldukları yüce gönüllülükten dolayı kutluyor ve saygılarımı sunuyorum. Çalışanımıza Allah ’tan rahmet, yakınlarına da sabır ve başsağlığı diliyorum” dedi.
Edirne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ’nde görevli teknisyen Hüsnü Kırcı ’nın cenazesi, Buçuktepe Mezarlığı ’na defnedildi., Belediye Çalışanının Organları 8 Kişiye Hayat Verdi www.trakyahaber.net farkıyla sizlerle.
haberler belediye ba belediye haber belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
betsmove destek sitesiarzbeten iyi bahis siteleri7li slot oyunlarıpiabet güvenli girişholiganbetoslobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
26793