Meslekte Onur Ve Başarı Ödülleri Sahiplerini Buldu

TEKİRDAĞ (İHA) – Tekirdağ ’ın Çorlu ilçesinde Medya Mensupları Derneği tarafından bu yıl 4 ’üncüsü düzenlenen Meslekte Başarı ve Onur Ödülleri sahiplerini buldu.

Meslekte Onur Ve Başarı Ödülleri Sahiplerini Buldu
Bu içerik 353 kez okundu.
TEKİRDAĞ (İHA) – Tekirdağ ’ın Çorlu ilçesinde Medya Mensupları Derneği tarafından bu yıl 4 ’üncüsü düzenlenen Meslekte Başarı ve Onur Ödülleri sahiplerini buldu. Geceye damgasını ise sürpriz evlilik teklifi vurdu.
Çorlu Divan Otel ’de gerçekleşen geceye Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç, Ergene Kaymakamı Fatih Kızıltoprak, Çorlu Emniyet Müdürü Aykut Efe, Medya Mensupları Derneği Onursal Başkanı Erdal Özcan ile derneğin üyeleri katıldı.
Gecede konuşan Çorlu Medya Mensupları Derneği Başkanı Mehmet Yirun, gazeteciliğin kutsal ve özveri isteyen bir meslek olduğunu belirterek, "Çorlu Medya Mensupları Derneği olarak geleneksel hale getirdiğimiz ’Meslekte Başarı ve Onur Ödülü ’ gecemizin bu yıl dördüncüsünü düzenlemekten büyük bir mutluluk duyuyoruz. Bu gece ödül alan herkesi kutluyorum. Bugün meslekte yıllarını vermiş değerli ağabeylerim ile bir arada olmaktan son derece mutlu olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Evet, gazetecilik çok önemli bir meslek. Bu meslek etik kurallar isteyen, bu meslek her şeyden önemlisi doğruluk isteyen bir meslektir. Bölgemizde görev yapan tüm arkadaşlarım bu duygu ve düşünceler ile hareket etmektedirler. Çorlu Medya Mensupları Derneği olarak en büyük arzumuz ve isteğimiz bölgemizdeki tüm arkadaşlarımızı ev sahibi yapmaktır. Bununla ilgili olarak çalışmalarımız sürmektedir. Bu geceye katılan herkese çok teşekkür ediyorum" dedi.
ONUR ÖDÜLLERİNİ ALDILAR
Gecede Muratlı Hizmet Gazetesinden Kamil Baştuhan ödülünü Ergene Kaymakamı Fatih Kızıltoprak ’tan aldı. Kaymakam Kızıltoprak, "Bu güzel gecede gerçekten emeği geçenleri kutluyorum. Derneğimizin başkanı gerçekten de meslek ile ilgili gerekli konuşmasını yaptı. Ben bu gece için emeği geçenleri kutluyorum" dedi.
TRT Muhabiri Macit Üntürk ise ödülünü Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç ’tan aldı. Kılıç, yaptığı konuşmada "Bir ödül töreninde daha sizlerle birlikte olmaktan son derece mutlu olduğumu belirtmek istiyorum. Başkanımız güzel şeylerden bahsetti. Bizlerin de destek vermesi gereken ne varsa hazırız" ifadelerini kaydetti.
Hayrabolu Gazetesi sahibi İsmet Karabey ’e ise ödülünü Çorlu İlçe Emniyet Müdürü Aykut Efe verdi. TRT Muhabiri Ziya Süren ’e ödülünü takdim eden Çorlu Medya Mensupları Derneği Onursal Başkanı Erdal Özcan, Süren ’e ödül vermekten büyük bir mutluluk duyduğunu belirterek, "Bugün benim için çok önemli bir gece. Benim sünnet düğünümün fotoğraflarını Ziya abi çekti. Şimdi ben kendisine ödül takdim ediyorum. Bu benim için çok önemli bir anı olacak" diye konuştu.
Devrim Gazetesi adına plaketi gazetenin Yazı işleri Müdürü Hülya Mert, Çorlu Medya Mensupları Derneği Başkanı Mehmet Yirun ’un elinden aldı. Mert, gazeteciliğin önemli bir meslek olduğunu belirterek, "Bu kadar mesleğe yıllarını vermiş büyüklerimin yanında gazetecilik konuşmak olmaz. Ancak gerçekten güzel bir mesleğimiz var. Bu gece de Devrim Gazetesi adına bu ödülü almaktan son derece mutlu olduğumu belirtmek istiyorum" dedi.
MESLEKTE BAŞARI ÖDÜLLERİ VERİLDİ
Çorlu Medya Mensupları Derneği tarafından bu yılki meslekte başarı ödülleri, Çerkezköy Haber Gazetesinden Sevay Kardeş, bölgede birçok başarılı habere imza atmış Olay Aktif Gazetesi ve Posta Trakya Gazetesinden Necmi Işıksal, Çerkezköy Haber Gazetesinden Faik Onur Kaya ’ya verildi. Sevay Kardeş adına plaketi gazetenin sahibi ve Sevay Kardeş ’in eşi Şaban Kardeş, Derneğin Başkanvekili Sevil Özgür ’den aldı. Necmi Işıksal ’a ise ödülü Çorlu Medya Mensupları Derneği Başkanı Mehmet Yirun tarafından verildi. Işıksal burada yaptığı konuşmasında, "Ben Çorlu Medya Mensuplarının yönetimini, başkanını kutluyorum. Gerçekten hayatım boyunca meslektaşlarım tarafından belirlenen bu ödülü almak bana son derece mutluluk verdi. Ben kendilerinin çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.
Çerkezköy Haber Gazetesinden Faik Onur Kaya ’nın ödülü ise Evrim Gazetesi sahibi Özan Taşoyar tarafından verildi.
SÜRPRİZ EVLİLİK TEKLİFİ
Gecenin en unutulmaz anı ise evlilik teklifi ile yaşandı. Çorlu FM Haber Koordinatörü ve Çorlu Medya Mensupları Derneği Denetim Kurulu üyesi Kader Arde ’ye erkek arkadaşı Gürler Kılınç sürpriz evlilik teklifi yaptı. Kılınç, okuduğu şiirin ardından elindeki kırmızı gül ile salona girerek kız arkadaşı Kader Arde ’ye evlilik teklifi yaptı. Büyük bir şaşkınlıkla olan biteni izleyen Arde ise gözyaşlarına hakim olamadı. Arde, teklife ’evet ’ dedi.
Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç da evlilik teklifi alan gençleri tebrik ederek mutluluklar diledi. Geceye katılanlar müzik eşliğinde doyasıya eğlenirken, gecede sürpriz hediye çekilişi yapıldı., Meslekte Onur Ve Başarı Ödülleri Sahiplerini Buldu www.trakyahaber.net farkıyla sizlerle.
meslek onur ve başarı ödülleri sahiplerini buldu meslek gazetecilik türkiye verdi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
betsmove destek sitesiarzbeten iyi bahis siteleri7li slot oyunlarıpiabet güvenli girişholiganbetoslobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
26793