Malkara Peyniri Markalaşıyor

TEKİRDAĞ (İHA) – Tekirdağ ’ın Malkara ilçesinin meşhur peyniri markalaşacak. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ahmet Rıfat Poyraz ve Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Nazif Balcı, Malkara peynirinin markalaşması ve tanıtımı kapsamında toplantı gerçekleştirildi.

Malkara Peyniri Markalaşıyor
Bu içerik 396 kez okundu.
TEKİRDAĞ (İHA) – Tekirdağ ’ın Malkara ilçesinin meşhur peyniri markalaşacak.
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ahmet Rıfat Poyraz ve Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Nazif Balcı, Malkara peynirinin markalaşması ve tanıtımı kapsamında toplantı gerçekleştirildi.
İstanbul Beylikdüzü ’nde TÜYAP ’ta gerçekleştirilecek olan EMİİT - Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı ’nda Malkara peynirinin markalaşması ve tanıtımı için Malkara Belediyesi tarafından açılacak olan standın son hali ve fuarda yapılacaklar hakkında toplantıda görüş alışverişi yapıldı. Toplantıda, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Kültür Şube Müdürlüğü personeli Özge Akyol ve Malkara Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personeli Burcu Arabacı da yer aldı.
Türkiye ’nin belli başlı tüm seyahat acenteleri, tur operatörleri, otelleri, 200 ’ün üzerinde yerleşim yerinin temsilcileri ve 71 ülkeden yüzlerce katılımcının yer alacağı EMİİT Fuarı ’na peynir teması ile katılacak olan Malkara Belediyesi tarafından 4 gün boyunca Malkara peyniri ile Malkara peynirinin kültürünün ve marka değerinin tanıtımı yapılacak., Malkara Peyniri Markalaşıyor www.trakyahaber.net farkıyla sizlerle.
malkara malkara son dakika haberleri malkaram malkara hava durumu malkara enson haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
26793