Trakya Kalkınma Ajansı’ndan Ortaklık Projesi Ziyareti

Kariyer Hizmetleri Sunumunda Çok Paydaşlı Ortaklık Modeli” teknik destek projesi kapsamında, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Ecorys ’in Turkey firmasının Genel Müdürü Berk Babila, Takım Lideri David Pearson ve proje uzmanlarından oluşan heyet, Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof.

Trakya Kalkınma Ajansı’ndan Ortaklık Projesi Ziyareti
Bu içerik 480 kez okundu.
Kariyer Hizmetleri Sunumunda Çok Paydaşlı Ortaklık Modeli” teknik destek projesi kapsamında, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Ecorys ’in Turkey firmasının Genel Müdürü Berk Babila, Takım Lideri David Pearson ve proje uzmanlarından oluşan heyet, Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aykaç ’ı ziyaret etti.
Rektörlük Makamında gerçekleşen ziyarette, Trakya Kalkınma Ajansı tarafından hazırlanan ve “İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Operasyonel Programı” kapsamında Avrupa Birliği ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından finanse edilmekte olan “Kariyer Hizmetleri Sunumunda Çok Paydaşlı Ortaklık Modeli” teknik destek projesi uygulamasının 7 Ocak 2016 tarihi itibariyle resmen başladığı belirtilerek, projeyle üniversite-sanayi işbirliği çerçevesinde faaliyet gösterecek kariyer merkezlerinin kurulması suretiyle gençlerin iş hayatına geçişinin kolaylaştırılmasının hedeflendiği ifade edildi.
Bu amaçla Kırklareli Üniversitesi, Namık Kemal Üniversitesi ve Trakya Üniversitesi paydaşlığında yürütülecek olan projede çeşitli firmaların iş elemanı temini ihtiyaçları ile üniversite öğrencileri ve mezunlarının kariyer gelişimi ile istihdam alanında bir yazılım portalı oluşturulmasına yönelik veri derleme, depolama ve etüt çalışması yapılacağı dile getirildi. Önümüzdeki günlerde bölge üniversiteleri ile işbirliği içerisinde projenin başlangıç faaliyetlerinin planlanarak, Şubat ayı içerisinde saha faaliyetlerinin aktif olarak hayata geçirilmesinin düşünüldüğü kaydedildi.
Ziyarette, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Bülent Şengörür ve Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezimiz Müdürü Doç. Dr. Neziha Musaoğlu da hazır bulundu., Trakya Kalkınma Ajansı ’ndan Ortaklık Projesi Ziyareti www.trakyahaber.net farkıyla sizlerle.
trakya kalkınma ajansı’ndan ortaklık projesi ziyareti haberi trakya haberler haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
betsmove destek sitesiarzbeten iyi bahis siteleri7li slot oyunlarıpiabet güvenli girişholiganbetoslobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
26793