Japon Güzel Dansözlük Uğruna Ülkesini Ve Eğitimini Terk Etti

Japonya ’dan 4 yıl önce Türkiye ’ye sosyoloji okumak için gelen Millia Meg (33), Türkiye ’de eğitimini bırakıp dansöz oldu.

Japon Güzel Dansözlük Uğruna Ülkesini Ve Eğitimini Terk Etti
Bu içerik 482 kez okundu.
Japonya ’dan 4 yıl önce Türkiye ’ye sosyoloji okumak için gelen Millia Meg (33), Türkiye ’de eğitimini bırakıp dansöz oldu. İstanbul ’da kısa sürede eğlence mekanlarında adından sıkça söz ettirmeyi başaran Meg, talep üzerine Edirne ’de de bir eğlence mekanında sahne aldı. Edirne ’nin tarihi yerlerini gezen ve kentte hayran kaldığını anlatan Japon dansöz Edirne ’nin meşhur tarihi ciğerini de yedi.
İstanbul ’a sosyoloji eğitimi almak için gelen Millia Meg, Tokyo ’da gittiği bir eğlence mekanında sahnede göbek atan dansözün oynamasına hayran kalıp dansöz olmaya karar verdi. Kısa sürede İstanbul ’da mekanların en çok tercih ettiği isim olmayı başaran Millia Meg, “Çocukluğumdan buyana dans etmeyi çok seviyorum. Dansözlük uğruna sosyoloji bölümünde eğitim gördüğüm üniversiteyi bıraktım. Dansöz kıyafetini giyerek İstanbul gecelerinde sahne almaya başladım” dedi.
Dansözlük eğitimine Tokyo ’da başlayıp ardından Mısır ’a giden Millia Meg, Türk müziğini sevdiği için dansözlük eğitimini Mısır ’da değil Türkiye ’de devam etme kararı aldı. İstanbul ’da önemli dans okullarında eğitim alan Meg, dans etmeyi öğrenip eğlence mekanlarında sahne almaya başladı.
TÜRKİYE ’DE DANSÖZLERE GEREKEN DEĞER VERİLMİYOR
Türkiye ’de dansözlere gereken değerin verilmediğini belirten Meg, “Sahnede dans ederken size farklı gözle baka biliyorlar. Japonya ’da dansözlere bale yapan balerin gözüyle bakıp izliyorlar. Ben hayatımı dans ederek kazanmaya çalışıyorum. Amacım İstanbul ’da eğlence mekanlarında dans edip Türkiye ’de kalmak. Dans etmeyi çok seviyorum. Dans etmek benim için yaşamak, nefes almak anlamına geliyor. Tokyo ’da bir arkadaşım bana sürekli dansözlerin nasıl dans ettiklerinden bahsediyordu. Ben o aralar yoga öğretmenliği yapıyordum. Israrla vücudumun çok güzel olduğunu ve dans etmem gerektiğini söylüyordu. Bende bu ısrarlar sonunda onunla bir gece eğlence mekanında dansözü oynarken izledim. Onu izlediğimde gözlerimden yaş aktı ve dansöz olmaya o an karar verdim” diye konuştu., Japon Güzel Dansözlük Uğruna Ülkesini Ve Eğitimini Terk Etti www.trakyahaber.net farkıyla sizlerle.
stock and two smoking barrels komedi film önerileri film önerisi haklı intikam 74 film
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
betsmove destek sitesiarzbeten iyi bahis siteleri7li slot oyunlarıpiabet güvenli girişholiganbetoslobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
26793