“Sokaktaki İlk Adımlar” İçin Başkan Eşkinat’ı Ziyaret Ettiler

Renault Genel Müdürü İbrahim Aybar ve Renault Yönetim Kurulu üyeleri, Türkiye Trafik Kazalarını Önleme Derneği Genel Başkan Yardımcısı Fahrettin Ecevit.

“Sokaktaki İlk Adımlar” İçin Başkan Eşkinat’ı Ziyaret Ettiler
Bu içerik 363 kez okundu.
Renault Genel Müdürü İbrahim Aybar ve Renault Yönetim Kurulu üyeleri, Türkiye Trafik Kazalarını Önleme Derneği Genel Başkan Yardımcısı Fahrettin Ecevit. Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ’ı makamında ziyaret etti.
Süleymanpaşa Belediye Sahil Ek Hizmet Binasında gerçekleştirilen ziyarette, çocukların trafikteki tehdit ve risklerin farkına varması ve trafikte daha bilinçli bir toplum için Renault firması, Türkiye Trafik Kazalarını Önleme Derneği ve Milli Eğitim Bakanlığı ’nın birlikte yürüttüğü “Sokaktaki İlk Adımlar” projesini, Tekirdağ ’da daha geniş kapsamlı gerçekleştirmek için görüş alışverişinde bulunuldu.
HEDEF 20 BİN ÖĞRENCİ
“Sokaktaki İlk Adımlar” projesi ile ilgili bilgi veren Renault Genel Müdürü İbrahim Aybar, “Ülkemizde trafik kazalarında yaşamını yitiren her yüz yayadan yirmi altısı çocuk. Çocuklarımızın trafikte ki tehdit ve risklerin farkına varması için bu projeyi yürütüyoruz. Bu proje Tekirdağ ’da 2006 yılında başlatıldı. Bu yıl öğrencilerimizden gelen talepler doğrultusunda, Tekirdağ ’da Süleymanpaşa Belediyesi ’nin de katkılarıyla projeyi il ve ilçedeki bütün okullara ulaştırarak, 20 bin öğrencinin trafik konusunda bilinçlendirmek istiyoruz” dedi.
“TRAFİKTE HER ZAMAN İLK ADIMLARIMIZA DİKKAT ETMELİYİZ”
Başkan Ekrem Eşkinat, daha bilinçli bir gelecek için projeyi desteklediklerini belirterek, “ Başta çocuklarımız olmak üzere hepimiz sokağa çıktığımızda trafikteki ilk adımlarımıza her zaman dikkat etmemiz gerekiyor. Bu sebeple çocuklarımız trafikte ilk adımlarını nasıl atacaklarını bu proje sayesinde öğrenerek daha bilinçli olacaklar. Biz Süleymanpaşa Belediyesi olarak “Sokaktaki İlk Adım” projesini yürüten Renault firmasına, Türkiye Trafik Kazalarını Önleme Derneği ’ne ve Milli Eğitim Bakanlığı ’na teşekkür ediyoruz. Süleymanpaşa İlçesi ’ndeki okullarda öğrencilerimizin trafik konusunda bilinçlenmesi için elimizden ne geliyorsa yapmaya her zaman hazırız” diye konuştu.
Başkan Eşkinat, ziyaretten dolayı Renault Genel Müdürü İbrahim Aybar ve Renault Yönetim Kurulu üyelerine, Türkiye Trafik Kazalarını Önleme Derneği Genel Başkan Yardımcısı Fahrettin Ecevit ve ulusal basın temsilcilerine teşekkürlerini sunarak proje için yapılacak çalışmalarda başarılar diledi., “Sokaktaki İlk Adımlar” İçin Başkan Eşkinat ’ı Ziyaret Ettiler www.trakyahaber.net farkıyla sizlerle.
“sokaktaki ilk adımlar” için başkan eşkinat’ı ziyaret ettiler ilk başkan ziyaret haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
betsmove destek sitesiarzbeten iyi bahis siteleri7li slot oyunlarıpiabet güvenli girişholiganbetoslobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
26793