Kaymakam Altın’dan Kızılay Şubesine Ziyaret

TEKİRDAĞ (İHA) – Tekirdağ ’ın Malkara İlçe Kaymakamı Osman Altın, Türk Kızılayı Derneği Malkara Şubesi ’ne nezaket ziyaretinde bulundu.

Kaymakam Altın’dan Kızılay Şubesine Ziyaret
Bu içerik 389 kez okundu.
TEKİRDAĞ (İHA) – Tekirdağ ’ın Malkara İlçe Kaymakamı Osman Altın, Türk Kızılayı Derneği Malkara Şubesi ’ne nezaket ziyaretinde bulundu. Adaylığını açıklayan Ömer Meral ve ekibine başarılar dileyen Kaymakam Altın, Kızılay ’ın çok önemli bir kurum olduğunu ifade etti.
Kızılay Şube Başkanı Ömer Meral, Başkan Yardımcısı Ahmet Albakve Yurt Müdürü Betül Öz, Yönetim Kurulu üyeleri Mümine Karabıyık ve Emin Borazan, Kızılay binasına gelen Kaymakam Osman Altın ’ı sıcak bir samimiyetle kapıda karşıladı.
Ziyarette konuşan Kaymakam Osman Altın, Kızılay ’ın önemli bir kurum olduğunu söyleyerek, büyük bir kan ihtiyacının karşılanmasında etkili bir rol aldığını vurguladı. Altın, “Zor bir görev içerisindesiniz. Malkara için inşallah hayırlısı olsun, görevinizde başarıları diliyorum” dedi.
Başkan Ömer Meral, Kaymakam Osman Altın ’ın derneklerini ziyaretinden dolayı çok memnun olduklarını dile getirdi. Meral, Kaymakam Altın ’a yapılan faaliyetler hakkında da brifing verdi., Kaymakam Altın ’dan Kızılay Şubesine Ziyaret www.trakyahaber.net farkıyla sizlerle.
malkara son dakika haberleri malkara malkaram trakya haberleri tekirdağ son dakika haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
26793