Albayrak’tan Kızılpınarlılara Okul Müjdesi

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Ocak ayındaki ilçe programlarında mesaiye Çerkezköy ilçesinde başladı.

Albayrak’tan Kızılpınarlılara Okul Müjdesi
Bu içerik 400 kez okundu.
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Ocak ayındaki ilçe programlarında mesaiye Çerkezköy ilçesinde başladı. Albayrak, Kızılpınar mahallesine yapacakları okulun temelinin 5 Şubat 2016 tarihinde atılacağını söyledi.
Sabahın erken saatlerinde Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ve diğer yetkililerle beraber Çerkezköy ’ün Kızılpınar Mahallesi ’ne gelen Başkan Kadir Albayrak, kahvehanede muhtar Ahmet Milli ’den mahallenin genel sorunları hakkında bilgiler aldı. Başkan Albayrak, Yeniköy ’ün de diğer mahalleler gibi iyi hizmet alacağını söyledi.
Vatandaşlarla sohbet ederek Çerkezköy ve Kızılpınar ’da Büyükşehir Belediyesi ’nin yapacağı çalışmalarla ilgili bilgiler veren Albayrak, “Altyapı çalışmalarını yapan tek büyükşehir belediyesiyiz. Kızılpınar ’a da yakında başlayacağımız altyapı çalışmaları en az 50 yıl hizmet edecek. 11 ilçeye 11 okul projesinde de okulu Kızılpınar ’a yapacağız. Okulun temelini de 5 Şubat günü atacağız” dedi., Albayrak ’tan Kızılpınarlılara Okul Müjdesi www.trakyahaber.net farkıyla sizlerle.
haber haberler çerkezköy albayraktan tekirdağ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
betsmove destek sitesiarzbeten iyi bahis siteleri7li slot oyunlarıpiabet güvenli girişholiganbetoslobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
26793