Trakya Turizm Filminin Tanıtım Toplantısı Yapıldı

Trakya Kalkınma Ajansı tarafından yapılan ’ ’Trakya Turizm Filminin ’ ’ tanıtım toplantısı Tekirdağ ’ın Çorlu ilçesindeki bir otelde yapıldı.

Trakya Turizm Filminin Tanıtım Toplantısı Yapıldı
Bu içerik 439 kez okundu.
Trakya Kalkınma Ajansı tarafından yapılan ’ ’Trakya Turizm Filminin ’ ’ tanıtım toplantısı Tekirdağ ’ın Çorlu ilçesindeki bir otelde yapıldı. Trakya Bölgesi ’ndeki Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ illerinin tanıtımının yapıldığı film katılımcılara gösterildi.
Filmin uzun uğraşlar sonucu yapıldığını ve kendilerinin de 75 bin lira ödenek çıkarttıklarını söyleyen Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, özel günlerde ve zamanlarda Trakya Bölgesi ile ilgili gösterilecek herhangi bir tanıtımı filminin olmadığını ve bu filmin ihtiyaçtan çekildiğini belirtti. Kendilerinin bölgede turizme çok büyük önem verdiğini ifade eden Şahin, “Bölgede turizme önem veriyor ve her anlamda destekliyoruz. Bu filmi Trakya Bölgesi ’nin tanıtımının yapıldığı bir film olmadığı için çektik. Yurt içi ve dışında çok sayıda fuara katıldık. Bölgeye, bu tür tanıtıcı faaliyetler ile misafir çekmemiz gerekiyor. Bunun için turizm platformu kurduk ve çalışmalarımız devam ediyor” dedi.
Kendilerinin de içinde olduğu Turizm Platformunda üniversitenin, valiliğin ve bazı kuruluşların da olduğunu kaydeden Şahin, rutin aralıklarla toplanarak bölgede ne yapılabileceği ve Trakya ’ya neler yapılabileceğini masaya yatırdıklarını söyledi. Toplantıda daha sonra katılımcılara çekilen tanıtım filminin uzun ve kısa versiyonları gösterildi., Trakya Turizm Filminin Tanıtım Toplantısı Yapıldı www.trakyahaber.net farkıyla sizlerle.
trakyaka trakya turizm filminin tanıtım toplantısı yapıldı trakya'nın tanıtım filmine romanlar renk katacak trakya tanıtımı trakya turizm filminin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
betsmove destek sitesiarzbeten iyi bahis siteleri7li slot oyunlarıpiabet güvenli girişholiganbetoslobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
26793