Malkara Belediyesi Denetim Komisyonu Üyeleri Başkan Ulaş Yurdakul’u Ziyaret Etti

Malkara Belediyesi Denetim Komisyonu Üyeleri, Başkan Ulaş Yurdakul ’u ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette, Ocak ayı meclis toplantısından denetim komisyonuna seçilen Belediye Meclis Üyeleri Ali İhsan Uslu, Hikmet Altuğ, Hüseyin Vasfi Güner, Selma Çolak ve Şinasi Koltuk ’un yanı sıra Malkara İlçe Jandarma Komutanı Bnb.

Malkara Belediyesi Denetim Komisyonu Üyeleri Başkan Ulaş Yurdakul’u Ziyaret Etti
Bu içerik 388 kez okundu.
Malkara Belediyesi Denetim Komisyonu Üyeleri, Başkan Ulaş Yurdakul ’u ziyaret etti.
Gerçekleştirilen ziyarette, Ocak ayı meclis toplantısından denetim komisyonuna seçilen Belediye Meclis Üyeleri Ali İhsan Uslu, Hikmet Altuğ, Hüseyin Vasfi Güner, Selma Çolak ve Şinasi Koltuk ’un yanı sıra Malkara İlçe Jandarma Komutanı Bnb. Murat Kızıltan ile Belediye Meclis Üyesi Volkan Soğancılar da yer aldı.
Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, komisyon içerisindeki görev dağılımlarını gerçekleştirdiklerini ve çalışmalara başlayacaklarını belirten Denetim Komisyonu Üyelerine görevlerinin hayırlı olmasını temenni edip, kendilerine çalışmalarında başarılar diledi. Ayrıca Denetim Komisyonu ziyaretine denk gelen Malkara İlçe Jandarma Komutanı Bnb. Murat Kızıltan ile de görüşen Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, belediye faaliyetleri ve yatırım planları hakkında bilgiler verip ziyaretinden dolayı kendisine teşekkür etti., Malkara Belediyesi Denetim Komisyonu Üyeleri Başkan Ulaş Yurdakul ’u Ziyaret Etti www.trakyahaber.net farkıyla sizlerle.
haber haber gazetesi tekirdağ çerkezköy çerkezköy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
26793