Keşanlı İş Adamlarından Anlamlı Proje

Edirne ’nin Keşan ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası üyesi iş adamları yaptıkları örnek çalışmayla, Keşan Devlet Hastanesi ’ne Onkoloji Hizmet Birimi kazandırıyor.

Keşanlı İş Adamlarından Anlamlı Proje
Bu içerik 477 kez okundu.
Edirne ’nin Keşan ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası üyesi iş adamları yaptıkları örnek çalışmayla, Keşan Devlet Hastanesi ’ne Onkoloji Hizmet Birimi kazandırıyor.
Birimin yapım aşamasındaki çalışmalarını yerinde inceleyen iş adamları, Keşan ’da yüzlerce kişiye büyük fayda sağlayacak birimin kazandırılmasından dolayı mutluluk duyduklarını söyledi.
Keşan Kaymakamı Nuri Özder, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) yönetimi ve iş adamları, Keşan Devlet Hastanesi ’nin B Blok binasının 4. katında hazırlanan Onkoloji Hizmet Birimi ’ni ziyaret ederek bilgi aldı.
Özder, Keşan TSO Meclis Başkanı Yüksel Alioğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ile bazı yönetim kurulu üyeleri ve Onkoloji Hizmet Birimi ’nin yapılmasına destek veren Keşan TSO üyesi iş adamlarını, Keşan Devlet Hastanesi Yöneticisi Op. Dr. Nurettin Alparslan karşıladı.
Ziyarette, Onkoloji Hizmet Birimi ile ilgili bilgiler veren Alparslan, "Onkoloji Hizmet Birimi, ’B ’ Grubu hastanemizde Bakanlığımızın direktifi ile kurmuş olduğumuz bir birim. Bölgedeki bütün kanser teşhisi konmuş, ameliyatı yapılmış, programlanmış olan hastalarımızın 15-20 günde veya ayda bir üniversitelere gitmesine artık gerek kalmayacak. Bütün bölgeye hizmet verecek durumdayız. Çok ağır hastalarımız olduğu için yollarda otobüsle gitmesi mümkün değil. Hem masraf yönünden hem de tedavisi yönünden işleri kolaylaştırmış olacağız. Aynı zamanda tahlilleri burada yapılmış olacak. Bakanlık genelgesinde Onkoloji bölümü açılabilmesi için B grubu hastanesi, palyatif bakım birimi olması lazım. Bunların hepsi bizde olduğu için müsaade ediliyor. Önümüzdeki ay içinde de hizmete başlayacağız. Hayırlı olmasını diliyorum" dedi.
"BU TÜR DESTEKLER DEVAM EDECEKTİR"
Nurettin Alparslan, birimde görev yapacak doktor ve hemşirelerin gerekli tüm eğitimleri gördüğünü dile getirdi. Birimin açılmasında hayırseverlerin desteklerinin bulunmasının kendisini sevindirdiğini belirten Nuri Özder ise "Katkı yapan iş adamı, hayırseverlerimizin hepsi burada. Onların katkısıyla hastanemizin daha iyi hizmet verebilir duruma gelmesi bizi sevindiriyor. Bundan sonrada desteklerin devam edeceğini biliyoruz. Başhekimimize teşekkür ediyoruz" diye konuştu.
"YENİ HASTANEDE İSİMLER KAYBOLMAYACAK"
Öte yandan, 150 yataklı yeni devlet hastanesinin tamamlanmasının ardından, mevcut binanın yıkılmayacağını ve değerlendirileceğini ifade eden Alparslan, mevcut hastane binasındaki bazı birimlerin yeni devlet hastanesine taşınmasıyla birlikte, Keşanlı iş adamlarının verdiği destekle yaptırılan ve bu birimlere verilen isimlerin yaşatılmasına devam edileceğini belirtti. Alparslan, "Birimlerde yaşatılan isimler, aynı şekilde korunacaktır" dedi., Keşanlı İş Adamlarından Anlamlı Proje www.trakyahaber.net farkıyla sizlerle.
Keşanlı İş Adamlarından Anlamlı Proje
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
betsmove destek sitesiarzbeten iyi bahis siteleri7li slot oyunlarıpiabet güvenli girişholiganbetoslobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
26793