Makedonya Kültür Bakanı Müsteşarı Şehabi, Edirne Belediye Başkanı Gürkan’ı Ziyaret Etti

Makedonya Kültür Bakanı Müsteşarı Behicudin Şehabi, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ’ı ziyaret etti. Türkiye ile Makedonya ’nın çok sıkı ilişkiler içerisinde olduğunu ifade eden Makedonya Kültür Bakanı Müsteşarı Behicudin Şehabi, “Her iki ülke arasındaki mevcut işbirliği her geçen gün artamaya devam etmektedir.

Makedonya Kültür Bakanı Müsteşarı Şehabi, Edirne Belediye Başkanı Gürkan’ı Ziyaret Etti
Bu içerik 458 kez okundu.
Makedonya Kültür Bakanı Müsteşarı Behicudin Şehabi, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ’ı ziyaret etti.
Türkiye ile Makedonya ’nın çok sıkı ilişkiler içerisinde olduğunu ifade eden Makedonya Kültür Bakanı Müsteşarı Behicudin Şehabi, “Her iki ülke arasındaki mevcut işbirliği her geçen gün artamaya devam etmektedir. Edirne bizim için çok özel bir şehir. Makedonya, Türkiye ’yi ve Edirne ’yi çok yakından tanıyor ve biliyor. Bizim amacımız Makedonya ’yı Edirne halkına tanıtmak. Sizlerden bu konuda desteklerinizi bekliyoruz” dedi.
Balkan ülkeleriyle Edirne ’nin ayrılmaz bir bütün olduğunu ifade eden Gürkan da, “Atalarımızın yaşadığı topraklar olan Balkanlar, bizim için çok özel. Ortak kültürel değerlere sahibiz. Makedonya ’da ve Balkanlarda yaşayan soydaşlarımız var. Her iki ülke arasındaki mevcut işbirliği artırmak adına hazırlanan projelere destek olmaya hazırız” diye konuştu., Makedonya Kültür Bakanı Müsteşarı Şehabi, Edirne Belediye Başkanı Gürkan ’ı Ziyaret Etti www.trakyahaber.net farkıyla sizlerle.
dünya son dakika haberleri magazin güncel haberler haberler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
betsmove destek sitesiarzbeten iyi bahis siteleri7li slot oyunlarıpiabet güvenli girişholiganbetoslobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
26793