Deniz Kenarında Buz Pisti Keyfi

Tekirdağ merkez Süleymanpaşa ilçesinde sahil dolgu alanına kurulan pist yoğun katılımla açıldı. Süleymanpaşalıların yoğun ilgisi eşliğinde sahil dolgu alanına kurulan pistin açılışı yapıldı.

Deniz Kenarında Buz Pisti Keyfi
Bu içerik 465 kez okundu.
Tekirdağ merkez Süleymanpaşa ilçesinde sahil dolgu alanına kurulan pist yoğun katılımla açıldı.
Süleymanpaşalıların yoğun ilgisi eşliğinde sahil dolgu alanına kurulan pistin açılışı yapıldı. Açılışa, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Gülferah Güral, karnelerini alıp, yarıyıl tatiline çıkan çocuklar ve velileri katıldı.
Pistin yaklaşık 1 ay boyunca hizmet vereceğini söyleyen Başkan Eşkinat, gelecek olan talepler doğrultusunda bu sürenin uzatılabileceğini belirtti. Pist fiyatının 5-8 TL arasında olduğunu ifade eden Eşkinat, “Belediye meclisimizin aldığı kararla 5 ve 8 lira fiyatlar. İstanbul ’daki veya başka yerlerdeki buz pateni fiyatlarına baktığınız zaman, çok ekonomik bir fiyat” dedi.
SÜLEYMANPAŞA 5 ÇOCUK DOSTU KENT ARASINDA OLACAK
Pistin çocuklara karne hediyesi olması açısından açıldığını aktaran Eşkinat, “Çocuklarımız için yapıyoruz. Burası çocuk dostu bir kent. UNICEF ’in de bu önümüzdeki yıl içinde planladığı 5 çocuk dostu kentten bir tanesi olacak Süleymanpaşa” diye konuştu.
“TRAKYA ’NIN EN BÜYÜK MEYDANINI YAPIYORUZ”
Geçen yıl tarihi bedestenin yanında bulunan boş alanda kurulan pistin, özel proje alanı kapsamında imalatta olduğuna dikkat çeken Eşkinat, o sebeple pistin bu yıl sahil dolgu alanına kurulduğunu aktardı. Eşkinat, tarihi bedesten yanında bulunan boş alanın ise, Tekirdağlıların nefes alacağı, Trakya ’nın en büyük meydanının kurulacağını söyledi.
6 yaşından beri buz pateni yapan Helina Ebru Graystone, buz pisti için Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ’a teşekkür etti. Buz pistinde kaymanın çok güzel olduğuna dikkat çeken minik Graystone, bütün çocuklara buz patenini tavsiye etti.
Ayrıca, Süleymanpaşalılara hizmet verecek olan pistin, açılış günü dolayısıyla 1 günlüğüne herkese ücretsiz olduğu bildirildi., Deniz Kenarında Buz Pisti Keyfi www.trakyahaber.net farkıyla sizlerle.
deniz haber haberler pisti deniz kenarında buz pateni keyfi;-)
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
betsmove destek sitesiarzbeten iyi bahis siteleri7li slot oyunlarıpiabet güvenli girişholiganbetoslobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
26793