Akmeşe’den, Birliktelik Ve Çok Çalışma Sözü

AK Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe, göreve başladığından beri ilk defa bir toplantı yaparak partililere seslendi.

Akmeşe’den, Birliktelik Ve Çok Çalışma Sözü
Bu içerik 548 kez okundu.
AK Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe, göreve başladığından beri ilk defa bir toplantı yaparak partililere seslendi.
AK Parti İl Başkanı Akmeşe, toplantıda yaptığı konuşmada, genel merkez tarafından yapılan görüşmeler neticesinde kendisine Ak Parti İl Başkanlığı görevi verildiğinden dolayı büyük bir onur duyduğunu söyledi. Akmeşe, Parti genel başkanına ve genel merkeze teşekkür dileklerinde bulunarak, “Bu tarihi sorumluluğun bilincinde olarak tüm gayret ve samimiyetim ile çalışacağıma tarihin ve sizlerin huzurunda söz veriyorum. Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet dedik. AK parti olarak hedeflerimiz ve ideallerimiz bitmedi kaderimizi milletimizin kaderi ile birleştirdik. Önümüz 2023 hedefleri koyduk. Yetmedi 2053, 2071 hedefleri koyduk AK parti bir medeniyet davasıdır. Bu kutlu bir yürüyüştür. Bu kutlu yürüyüşte AK parti kadrolarımız omuz omuza olacaktır. Hiç kimse aramızda bir ayrışma ve fitne bulamayacaktır. Bizden oldun ya da olmasın bu milletin her bir ferdine sahip çıkacağız, hizmette yarışacak ülkemizi her bir karış toprağına AK parti hizmetlerini ulaştıracağız” dedi.
“AMACIMIZ, PARTİMİZİ EDİRNE ’DE DE BİRİNCİ PARTİ YAPMAK”
Akmeşe, “AK parti kuruluşundan bu yana beş genel ve üç yerel seçimden ve bunun yanında ara seçimden, referandumlardan, cumhurbaşkanlığı seçimlerinden milletimizin desteği ile hep birinci olarak çıkmıştır. Partimizin tüm Türkiye ’de yakaladığı başarıyı yakalamak ve ak partiyi Edirne ’mizde birinci yapmak. Yapacağımız hizmetleri Edirne ’de de gerçekleştirmek halkımıza hizmet etmek en büyük amacımızdır. Bu yeni sürecin hayırlı olmasını diliyorum. Çalışma arkadaşlarımıza partimizdeki tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Rafet Sezen ’in milletvekili adayı olmasından sonra partimizde vekaletten Yasemin Meral belli bir süre il başkanlığına getirildi. Tabi zor bir süreçti bu süreç Yasemin hanım ve kadrosu ve bütün arkadaşlar zor bir seçim süreci geçirdiler. Bu süreçte çalışmaları ile Rafet beyi milletvekili yaptılar. Bu partimizin ve arkadaşlarımızın başarısıdır. Hepsini tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.
AK Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe, vekaleten il başkanı olarak görev yapan Yasemin Meral ’e çiçek vererek, yaptığı çalışmalar için teşekkür etti., Akmeşe ’den, Birliktelik Ve Çok Çalışma Sözü www.trakyahaber.net farkıyla sizlerle.
chp akp mhp hdp rüzgar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
betsmove destek sitesiarzbeten iyi bahis siteleri7li slot oyunlarıpiabet güvenli girişholiganbetoslobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
26793