Milli Takımlar Kamp Tesisinin Marmara Ereğlisine Yapılması Planlanıyor

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Milli Takımların kamp yapabilmesi için belediyelerinden tesis yapılması talebi bulunduğunu belirterek, “Bu iş için İstanbul ’a da yakınlığı nedeniyle en uygun Marmara Ereğlisi ’ni seçtik, çalışmaları kısa süre içinde başlatacağız.

Milli Takımlar Kamp Tesisinin Marmara Ereğlisine Yapılması Planlanıyor
Bu içerik 462 kez okundu.
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Milli Takımların kamp yapabilmesi için belediyelerinden tesis yapılması talebi bulunduğunu belirterek, “Bu iş için İstanbul ’a da yakınlığı nedeniyle en uygun Marmara Ereğlisi ’ni seçtik, çalışmaları kısa süre içinde başlatacağız.” dedi.
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Marmara Ereğlisi Belediyesi ’nde toplantı yaparak ilçe belediyesinin sorunlarını masaya yatırdı. Marmara Ereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan ’ın makamında gerçekleştirilen ve TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa ile diğer yetkililerin de hazır bulunduğu toplantıda, Uyan ’dan ilçe hakkında ve belediye çalışmaları hakkında bilgiler alan Albayrak, 2016 yılında Marmara Ereğlisi hem Marmara Ereğlisi Belediyesi hem de Büyükşehir Belediyesi tarafından büyük yatırımlar yapılacağını söyledi.
Başkan Albayrak, Marmara Ereğlisi ’ne 2016 müjdeleri vererek, “2016 yılında bulvar düzenlemesi, kapalı devre sulama kanalı, Konstantin evi ve balıkçı kahvesi restorasyonu, 10 bin hektarlık alanda jeolojik jeoteknik etüt raporu ve risk haritaları hazırlanacağını, okul temelinin de Nisan ayı içinde atılacağını söyledi.
MİLLİ TAKIM KAPMI
Albayrak, Milli Takımların kamp yapabilmesi için Büyükşehir ’den tesis yapılması talebi bulunduğuna değinen Başkan Albayrak “Bu iş için İstanbul ’a da yakınlığı nedeniyle en uygun Marmara Ereğlisi ’ni seçtik, çalışmaları kısa süre içinde başlatacağız.” diye konuştu.
Yapacağı projeler hakkında bilgi sunan Marmara Ereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, 2015 ve 2016 yıllarında 47 trilyonluk yatırım olduğunu belirterek, asfalt şantiyesini kurduk ve yakında hizmete açacağız. Spor kompleksi, sahil düzenlemesi ve otogar projesini de hazırladık bunları da en kısa zamanda hizmete açmak için çalışıyoruz, pazaryerini de Yeniçiftlik mahallemize yapmayı planlıyoruz” ifadelerini kulandı.
TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa ise, 2016 yılında yapacakları projeleri anlattı. Dr. Şafak Başa ishale ve şebeke rehabilitasyonu yapacaklarını ihalesinin tamamlandığını, kısa bir süre içinde temel atma töreni gerçekleştireceklerini söyledi. Başa, “Bu proje tamamlandığı zaman Marmara Ereğlisi ve Yeniçiftlik mahallesinin su sıkıntısı ve su kaçaklarının yaşanmayacak. Arıtma tesisinin de yenileyerek, kapasitesi iki katına çıkarılacak” dedi., Milli Takımlar Kamp Tesisinin Marmara Ereğlisine Yapılması Planlanıyor www.trakyahaber.net farkıyla sizlerle.
haberi milli haberler haber ereğlisine
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
betsmove destek sitesiarzbeten iyi bahis siteleri7li slot oyunlarıpiabet güvenli girişholiganbetoslobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
26793