Diksiyon Kursu Sertifikaları Sahiplerini Buldu

Edirne Belediye ’since düzenlenen diksiyon kurslarına katılan 81 kursiyere sertifikaları verildi. İletişim ve yaşam dili olan Türkçe ’yi doğru, güzel, etkili kullanarak kişilerin kültürel gelişimlerini sağlamak amacıyla düzenlenen diksiyon kurslarına katılan 81 kursiyere sertifikaları düzenlenen törenle takdim edildi.

Diksiyon Kursu Sertifikaları Sahiplerini Buldu
Bu içerik 536 kez okundu.
Edirne Belediye ’since düzenlenen diksiyon kurslarına katılan 81 kursiyere sertifikaları verildi.
İletişim ve yaşam dili olan Türkçe ’yi doğru, güzel, etkili kullanarak kişilerin kültürel gelişimlerini sağlamak amacıyla düzenlenen diksiyon kurslarına katılan 81 kursiyere sertifikaları düzenlenen törenle takdim edildi.
Edirne Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Personeli Diksiyon Eğitmeni Sabahattin Bostancıoğlu tarafından verilen 33, 34, 35 ve 36 ’ıncı dönem diksiyon kurslarının sertifika töreni Belediye Başkanlığı Meclis Salonu ’nda gerçekleştirildi.
Sertifika almaya hak kazanan kursiyerlere sertifikalarını Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, takdim etti.
Türkçe ’yi doğru, güzel ve etkili konuşmanın önemine değinen Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Türkçe ’yi doğru ve etkili konuşmak sizlere birçok farklı fırsat sunacaktır. Konuşmalarınızla insanları etkileyerek, özgüveniniz artacak, başarıya daha kısa sürede kavuşacaksınız” dedi.
22 Mart -22 Nisan 2016 tarihleri arasında düzenlenecek olan 37 ’inci dönem diksiyon kursuna başvurular ise, 01-11 Mart tarihleri arasında Edirne Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ’ne yapılabilecek. Ücretsiz düzenlenecek olan kurslar her hafta salı ve cuma günleri 18.00 -20.00 saatleri arasında Edirne Belediyesi Zübeyde Hanım Kadın Lokali ’nde gerçekleştirilecek., Diksiyon Kursu Sertifikaları Sahiplerini Buldu www.trakyahaber.net farkıyla sizlerle.
otomobilini yanmaktan kurtaramadı haberleri haberi haberler haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
26793