Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Ekiplerine Eğitimi

Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta personelleri hizmet içi eğitim seminerine katıldı. Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliğine üye belediyelerin zabıta personellerine yönelik düzenlediği eğitim çalışması, geniş çaplı bir katılımla Çorlu ilçesinde gerçekleştirildi.

Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Ekiplerine Eğitimi
Bu içerik 601 kez okundu.
Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta personelleri hizmet içi eğitim seminerine katıldı.
Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliğine üye belediyelerin zabıta personellerine yönelik düzenlediği eğitim çalışması, geniş çaplı bir katılımla Çorlu ilçesinde gerçekleştirildi.
Süleymanpaşa Belediyesinde görevli zabıta memurlarının da katıldığı eğitimde, Türkiye Belediyeler Birliği ’nde görevli eğitmen Enis Sertan Şenses tarafından zabıta personeline yönelik olarak verilen eğitimde zabıta yönetmeliği, kabahatler kanunu, tebligat kanunu, zabıtaların görev, yetki ve sorumlulukları ile çalışma usul ve esasları, zabıta personelinin sahada karşılaşacakları, olağan sorunlar ve bu sorunlar karşısında alacakları önlemler konuları katılımcılar ile paylaşıldı., Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Ekiplerine Eğitimi www.trakyahaber.net farkıyla sizlerle.
haberler haber dünya zabıta spor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
betsmove destek sitesiarzbeten iyi bahis siteleri7li slot oyunlarıpiabet güvenli girişholiganbetoslobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
26793