Edirne Belediyesi’nin Fidan Ekimleri Devam Ediyor

Edirne Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, 450 adet fidan ekimi gerçekleştirdi. Yeşil bir kent oluşturmak ve ekolojik dengeyi korumak adına Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ’ın talimatıyla yola çıkan Edirne Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Fırınlar Sırtı mevkiine 130 adet Amerikan Dış Budağı (Franxinus Americana), 320 adet Çınar Ağacı (Platanus Oriantalis) olmak üzere 450 adet fidan ekti.

Edirne Belediyesi’nin Fidan Ekimleri Devam Ediyor
Bu içerik 541 kez okundu.
Edirne Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, 450 adet fidan ekimi gerçekleştirdi.
Yeşil bir kent oluşturmak ve ekolojik dengeyi korumak adına Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ’ın talimatıyla yola çıkan Edirne Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Fırınlar Sırtı mevkiine 130 adet Amerikan Dış Budağı (Franxinus Americana), 320 adet Çınar Ağacı (Platanus Oriantalis) olmak üzere 450 adet fidan ekti.
Daha önce de kentin muhtelif yerlerine sedir, selvi, erguvan, ıhlamur cinsi toplam 600 adet fidanın ekimini gerçekleştirdiklerini ifade eden ekipler, Amerikan Dış Budağı (Franxinus Americana), Çınar Ağacı (Platanus Oriantalis) ve Ihlamur (Tilia Tamentasa) çeşidi fidanlarının ekiminin devam edeceğini belirtti., Edirne Belediyesi ’nin Fidan Ekimleri Devam Ediyor www.trakyahaber.net farkıyla sizlerle.
haber haberler edirne edirne ipsala belediye meyvecilik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
betsmove destek sitesiarzbeten iyi bahis siteleri7li slot oyunlarıpiabet güvenli girişholiganbetoslobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
26793