Saray Meslek Yüksekokulu Yeni Binasına Taşındı

Namık Kemal Üniversitesi Saray Meslek Yüksekokulu, inşası tamamlanan yeni hizmet binasına taşındı. Saray Yüksek Öğrenim Kurumları Geliştirme ve Yaşatma Derneği ve dönemin Kaymakamı Hüseyin Öner ’in girişimleri ile başlatılan, kaba inşaatı dernek tarafından karşılanan yeni yüksekokul binası 2015–2016 Eğitim Öğretim dönemi bahar yarıyılında faaliyete geçti.

Saray Meslek Yüksekokulu Yeni Binasına Taşındı
Bu içerik 656 kez okundu.
Namık Kemal Üniversitesi Saray Meslek Yüksekokulu, inşası tamamlanan yeni hizmet binasına taşındı.
Saray Yüksek Öğrenim Kurumları Geliştirme ve Yaşatma Derneği ve dönemin Kaymakamı Hüseyin Öner ’in girişimleri ile başlatılan, kaba inşaatı dernek tarafından karşılanan yeni yüksekokul binası 2015–2016 Eğitim Öğretim dönemi bahar yarıyılında faaliyete geçti.
Yapımına 2013 yılında başlanan çevre düzenlemeleri, güvenlik sistemleri, çit çalışmaları, yol ışıklandırmaları ve kilit taş döşemeleri devam eden yüksekokul binası 156 bin 980 metrekarelik arazi içinde yer alan 3 bin 624 metrekarelik kapalı alana sahip. 9 derslik, 23 ofis, konferans salonu ve içerisinde fuaye alanı bulunuyor.
SARAY PROTOKOLÜ ZİYARET ETTİ
Saray Kaymakamı Alp Arslan, Başsavcı Mustafa Bıyık, İlçe Jandarma Komutanı Üst. Teğm. Yasin Keskin ve İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Kahyaoğlu, Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Zeki Ünal Yümün eşliğinde yeni yüksekokul binasını ziyaret etti.
Ziyaretin ardından ilçe protokolünü makamında ağırlayan Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Yümün “Yeni yüksekokul binamızın Saray ilçemize hayırlı olmasını diliyorum. Okulumuzun tamamlanmasında emeği geçen Rektörümüz Prof. Dr. Osman Şimşek, Saray Kaymakamımız Sayın Alp Arslan, Belediye Başkanımız Nazmi Çoban, Saray Yüksek Öğrenim Kurumları Geliştirme ve Yaşatma Derneği ’ne ve desteğini esirgemeyen işadamlarına Saray ’a kazandırdıkları bu değerli emanet için teşekkür ediyorum” dedi.
Alınacak güvenlik tedbirleri hakkında görüşmelerin yapıldığı ve atılacak adımların iş planının kaydedildiği ziyaret sonrasında, protokol üyeleri yüksekokuldan ayrıldı., Saray Meslek Yüksekokulu Yeni Binasına Taşındı www.trakyahaber.net farkıyla sizlerle.
saray saray myo’nun temeli törenle atıldı tekirdağ tekirdağ 15 günlük hava durumu tekirdağ gündemi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
26793