Bulgaristan’ın Edirne Başkonsolosu Sürpriz Ziyaret

Bulgaristan ’ın Edirne Başkonsolosu Vassil Valchev, Ak Parti Edirne İl Başkanlığını ziyaret etti. Ocak ayında göreve başlayan Bulgaristan ’ın Edirne Başkonsolosu Vassil Valche, tanışma ziyaretleri çerçevesinde Ak Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe ’yi ziyaret etti.


Bulgaristan’ın Edirne Başkonsolosu Sürpriz Ziyaret
Bu içerik 2774 kez okundu.

Bulgaristan ’ın Edirne Başkonsolosu Vassil Valchev, Ak Parti Edirne İl Başkanlığını ziyaret etti.
Ocak ayında göreve başlayan Bulgaristan ’ın Edirne Başkonsolosu Vassil Valche, tanışma ziyaretleri çerçevesinde Ak Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe ’yi ziyaret etti.
Başkonsolos Vassil Valchev, Türkiye ’de çalışmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, “Türkiye ve Bulgaristan arasında tarihsel birliktelik vardır. Bunun gelişmesi için daha fazla çaba göstereceğim. Vize kolaylığı için büyük uğraş veriyoruz. Göçmen sorunu yalnızca Türkiye ’nin değil Avrupa ’nın da sorunudur. Bu konu uzlaşı içinde çözülmelidir” dedi.
Ak Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe de “İlk kez bir Bulgaristan Başkonsolosu partimizi ziyaret ediyor” diyerek, şunları kaydetti:
“Bu da geleceğe yönelik iyimserlik ve birlikte çalışma beklentilerimizi arttırıyor. Türkiye ve Bulgaristan özellikle son yıllarda çok büyük komşuluk ve dostluk iş birliği içindedir. Bunun artarak devam edeceğini gözlemliyoruz.”, İhlas Haber Ajansı www.trakyahaber.net farkıyla sizlerle.

haber haberler ihlas haber ajansi ihlas haber ajansı dünya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
betsmove destek sitesiarzbeten iyi bahis siteleri7li slot oyunlarıpiabet güvenli girişholiganbetoslobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
Sabah Namazı Buluşmalarında Süt Ve Simit İkramı
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
İstanbul’da Yağan Kar, Edirne’de Pazarı Vurdu
26793